Aktualności

Aktualności

Tu znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące firmy, naszych produktów, najnowszych dostaw i usług, a także targów i innych wydarzeń.

MARME.PL

5 months 2 weeks ago

Sezon kominkowy w pełni stąd i u nas realizacja obudowy kominka - projektu Projektowanie Wnętrz Ewa Wróblewska-Szoda. Starannie wyselekcjonowany kamień i wykonanie według specyfikacji z dbałością o najdrobniejsze detale to przepis na spektakularną metamorfozę wnętrza. Tegoroczne święta przy kominku nabiorą niepowtarzalnego, rodzinnego i pełnego ciepła klimatu. Głównym bohaterem jest wydobywany na południu stanu Bahia w Brazylii, przez wielu błędnie nazywany kwarcytem, dolomit Super White. Materiał o eleganckim, chłodnym szarym kolorze kontrastującym z ciemnoszarym żyłkowaniem. Jego funkcjonalność i pożądana estetyka sprawiają, że cieszy się dużą popularnością wśród osób ceniących luksus, awangardę oraz najwyższą jakość. Dostępne wykończenia to polerowane (wysoki połysk), szlifowane (satyna), szczotkowane (struktura).

MARME.PL

7 months 3 weeks ago

Uwielbiamy wnętrza z ponadczasową elegancją ❤️

Do realizacji blatów wykorzystaliśmy indyjski 🇮🇳granit Colonial White w wykończeniu polerowanym.

Efekt współpracy z @wroblewskawnetrza

#interiordesign #kitchendesign # modern #architecture #inspiration

MARME.PL

9 months 1 week ago

Natura wraca do naszych domów w pięknym stylu!
Egzotyczny, wspaniały, kwarc naturalny w wykończeniu szczotkowanym.
Niebawem w naszym magazynie!

MARME.PL

10 months 3 weeks ago

Piękna kuchnia w stylu modern classic, w której wykonaliśmy blaty z konglomeratu kwarcowego Calacatta Dauphine od marki Avant Quartz. Dzięki nowoczesnej technologii i oprogramowaniu do obrazowania cyfrowego jesteśmy w stanie łączyć płyty i dopasować przy tym ciągłość wzorów. Pozwala to upewnić się, że połączone elementy będą miały efekt „ciągłej żyły” przed faktycznym przycięciem płyt. Oprogramowanie pozwala na ciągły podgląd efektu nawet podczas jego tworzenia, a także na dokonywanie modyfikacji podczas pracy; oznacza to maksymalną elastyczność i możliwość oceny możliwie największego zakresu dostępnych kombinacji i efektów. Pełną paletę kolorów Avant Quartz znajdą Państwo w naszej ofercie oraz u dystrybutora materiału Architype (www.architype.pl/) Zapraszamy do współpracy!

MARME.PL

1 year 6 months ago

Nowość! wspaniały, oryginalny, naturalny kwarc z Brazylii.
Dostępny w MARME! płyty 300x195x3cm

MARME.PL

1 year 11 months ago

Już prawie koniec... obłędny, naturalny, brazylijski kwarc Multicolore Fusione.

MARME.PL

2 years 1 month ago

Na koniec tygodnia prezentujemy jeden z najrzadszych i najbardziej pożądanych na świecie marmurów - Calacatta Borghini. Pierwsze płyty z tego pięknego bloku już dostępne w MARME!

MARME.PL

2 years 2 months ago

Fusione Multicolore to brazylijski kwarc naturalny, zaliczany do najbardziej niepowtarzalnych kamieni na świecie!
Dostępny w MARME!

Fusione Multicolore is a Brazilian natural quartz, one of the most unique stones in the world!
Available at MARME!

MARME.PL

2 years 2 months ago

Kuchnia w klasycznym stylu z ekskluzywnym, brazylijskim granitem Azul Bali, podłoga z marmuru Sky Blue.

MARME.PL

2 years 2 months ago

Piękny, naturalny cud natury... jak scena z Dantego! #blatykamienne #kamienieegzotyczne #blatykwarcowe #kamienienaturalne #kamieniarctwobialystok #ekskluzywnekamienie #pieknonatury #marme